WARRIOR GARANTIJA

"Winch solutions" LTD yra vienintelis Warrior gervių platintojas.

“Winch solutions” garantuoja pirkėjui, kad bet kuri mechaninė gervės dalis, kuri yra originali “WARRIOR” detalė yra pagaminta iš kokybiškų medžiagų, todėl gervė tarnaus ilgai ir patikimai.

Elektros detalės (įskaitant variklį, rėles ir jungtis) tarnaus be defektų dėl medžiagų iš kurių yra pagamintos ir surinktos, šioms dalims taikoma (12 mėnesių) garantija nuo pardavimo datos, kurią galima įrodyti pateikiant pirkimo dokumentus.

Bet koks “Winch solutions” pripažintas defektas bus pataisytas arba pakeistas, tai atliks jo įgaliotas atstovas. Už įrenginio remontą atstovas nustato papildomus įkainius už dalis ir darbą atliekant remontą. Jei buvo pažeistos dalys, kurios buvo naudojamos nesilaikant gamintojo nurodymų, šioms detalėms yra taikomas papildomas mokestis.

Norint gauti garantinį aptarnavimo remontą, pirkėjas turi atsiųsti paštu, arba pristatyti detalę ar visą gervę nurodytu adresu savo sąskaita. Klientas turi pateikti originalaus pirkimo čekio kopiją ar prekės pirkimą įrodančius dokumentus.

Garantija nepadengia transporto išlaidų, darbo kaštų pakeičiant detalę, arba pakeičiant blogas dalis.

Ši garantija negalioja, kai produktas yra pažeistas dėl priežaščių: normalus susidėvėjimas ir naudojimas; jeigu buvo neteisingai sumontuota, arba naudojamasi produktu, ne pagal pateiktas naudojimosi instrukcijas, taip pat dėl perkrovų išvardintų instrukcijose, Savininko instrukcijose, arba kaip aprašyta pardavėjo internetiniame puslapyje; naudojant komercijai ar pramonėje; esant atliktiems patobulinimams ar pakeitimams, kuriuos atliko ne pardavėjas; esant neteisingam naudojimui; aplaidžiam naudojimui, nelaimingiems atsitikimams, terorismo aktams, arba kitoms sąlygoms esančioms už pardavėjo kontrolės ribų po prekės pristatymo pardavėjo įgaliotam agentui.

Garantija negalioja laidams; sintetinėms virvėms; išorės padengimui; lyno kreipiančiosioms. “Winch solutions” už tai neatsako ir neprisiima jokios atsakomybės dėl netiesioginių pažeidimų. Tokie pažeidimai gali įtakoti nuostolius ir sutrumpėjusi veikimo laiką.

“Winch solutions” pasilieka teisę pakeisti produkto stilių be išankstinio įspėjimo. “Winch solutions” pasilieka teisę pakeisti dalį arba visą vienetą naujesnių modeliu su tokiu pat veikimo principu.Dėkojame, kad renkatės mūsų gaminius !